სამშენებლო დეველოპერული კომპანია ,,გუმბათი ჰოლდინგი“ მომხმარებლებს ჭავჭავაძის გამზირზე #33-ში მდებარე გაყიდვების ახალ სივრცეში უმასპინძლებს.
კომპანიის 8 წლიანი საქმიანობის განმავლობაში ეს პირველი სათაო ოფისისგან დამოუკიდებელი სივრცეა, სადაც პოტენციურ მობინადრეებს გაყიდვების გუნდი კომფორტულ და მყუდრო გარემოში დახვდება. ამ ეტაპზე ოფისი ,,ვაკე რეზიდენსი“-თ დაინტერესებულ მომხმარებლებს მოემსახურება. პრემიუმ კლასის მრავალფუნქციური კომპლექსის მშენებლობა მიმდინარეობს ყიფშიძის ქ.#1-ში, ჭავჭავაძის გამზირიდან სულ რაღაც 100 მეტრში. პროექტი მოიცავს 3000 კვ.მ დახურულ გამწვანებულ ეზოს, ასევე 4 000 კვ.მ სართულებშორის ღია ტერასებს, რაც პროექტს გამორჩეულს ხდის მსგავსი ტიპის მჭიდროდ დასახლებული ტერიტორიისთვის.
,,ვაკე რეზიდენსი“-ს გაყიდვების ოფისში მოსულ სტუმარს დახვდება სხვადასხვა სივრცე, როგორიცაა მომსახურების სივრცე, მინი ლობი და შეხვედრების ოთახი. თითოეულ სივრცეს თავისი დატვირთვა აქვს. აქვე განთავსებულია ,,ვაკე რეზიდენსი“-ს მრავალფუნქციური კომპლექსის მაკეტი, რაც პროექტით დაინტერესებულ მომხმარებლებს ყიდვის პროცესს კიდევ უფრო გაუადვილებს. ინტერიერის დიზაინზე ,,გუმბათი ჰოლდინგი“-ს არქიტექტორმა და ინტერიერის დიზაინერმა თამარ ქოჩიაშვილმა იმუშავა.
,,ჩვენი მიზანია მომხმარებელმა, რომელიც ბინის ასარჩევად მოდის, თავი მაქსიმალურად კომფორტულად იგრძნოს. ბინის შესახებ გადაწყვეტილების მიღება ემოციასთან და ამასთანავე რაციონალურ გადაწყვეტილებასთან არის დაკავშირებული, შესაბამისად მნიშვნელოვანია, რომ ადამიანმა ამ დროს თავი მშვიდად იგრძნოს და ქონდეს დაფიქრების საშუალება, რაც თავისი მომავალი ბინის საუკეთესო ვერსიის არჩევის საშუალებას მისცემს“. - სოსო მაჩაიძე ,,გუმბათი ჰოლდინგი“-ს დირექტორი.
,,ჩვენთან მოსულ მომხმარებელთან ურთიერთობა არ შემოიფარგლება მხოლოდ ყიდვა-გაყიდვის პროცესით, როდესაც დაინტერესებული ადამიანი მოდის გაყიდვების სივრცეში თავდაპირველად დრო ეთმობა გაცნობით პროცესს, იმისთვის რომ დავადგინოთ მისი მოთხოვნები, გემოვნება... ეს საშუალებას გვაძლევს თავიდანვე საუკეთესო ვარიანტი შევთავაზოთ. აღნიშნული პროცესის გასავლელად აუცილებელია სტუმარს დახვდეს გარემო, სადაც სიამოვნებით გაატარებს დროს, სწორედ ამიტომ გაყიდვების სივრცეში გვაქვს ცალკე გამოყოფილი ლობი, სადაც სტუმარს შეუძლია დაისვენოს, დაათვალიეროს საინტერესო დეკორატიული ნივთები, თემატური ლიტერატურა, რაც შეიძლება იმ წუთას მისი შთაგონების წყარო გახდეს და გადაწყვეტილების მიღების პროცესი გაუმარტივოს“. ნატო ბოჭორიშვილი-,,გუმბათი ჰოლდინგი“-ს დირექტორი.
კომპანია ,,გუმბათი ჰოლდინგი“ 2014 წლიდან წარმატებით საქმიანობს საქართველოს ბაზარზე და ამ დრომდე 7 დასრულებული და ექსპლუატაციაში შეყვანილი პროექტი აქვს. ,,გუმბათი ჰოლდინგი“-ს პორტფელში შედის ,,ვერეს უბანი“ ბიზნეს ცენტრი ვერაზე, ,,ბულვარის კარიბჭე“ ბათუმში, ,,ვილა კოხტა-მიტარბი“-მიმდინარე პროექტი ბაკურიანში, ასევე, პრემიუმ კლასის პროექტი იპოდრომთან- ,,იპოდრომი რეზიდენსი“ -რომლის მშენებლობაც თითქმის დასრულებულია.

Construction development company "Gumbati Holding" is already inviting potential clients and interested people to its new office located on Chavchavadze I. av.
This is the first service space after 8 years of successful operation of the company. At this stage, the office will host people who are interested in the Vake Residence project. The construction of a premium-class multifunctional complex is held on Kipshidze.N str.1, 100 m away from Chavchavadze. I av. The project combines a 3 000 sq.m isolated recreation zone with up to 4 000 sq.m of open terraces between the floors. All these features make the project unique for this kind of urban space.
There are several conceptual spaces at the sales office, service space, mini lobby, and meeting room. Each space has its own concept. Visitors have an opportunity to see a project mockup. This will help them to make an easier decision. The interior designer is Tamar Kochiashvili, architect and interior designer of "Gumbati Holding".
"Our goal is to create a comfortable environment for each person visiting our sales space. Making a decision about house buying is connecting with emotion and rational decision at the same time. Because of that, it’s important people feel calm and comfortable in order to think and choose the best option for their dream house. " - Machaidze Soso, director of "Gumbati Holding"
"When people are coming to us, we are not concentrating only on the selling process. On the first stage, we try to get to know each other, to identify their needs, tastes, requirements... It gives us the opportunity to offer them the best option for their future house. It’s very important to create a comfortable environment for potential clients in order to cover all the above-mentioned stages of the selling process successfully. That’s why we have separated spaces like a lobby, where visitors can rest, look through different interesting decorated items and thematic literature that can inspire and encourage them in the buying process. " -Botchorishvili Nato Director of "Gumbati Holding"
"Gumbati Holding" has been successfully operating in the Georgian market since 2014. It has fulfilled and commissioned seven residential and commercial projects in Tbilisi, Batumi, and Kobuleti. The portfolio of the company includes "Vere District"-business center at Vera, "Boulevard Gate" in Batumi, an ongoing project in Bakuriani-Villa Kokhta Mitarbi", and a premium class project at the hippodrome that will be completed till the end of the year.